همکاران کلیدی شتاب‌دهنده حامی

همکاران کلیدی ما مجموعه‌ای از شرکت‌ها و خدمات‌دهندگان هستند که خدمات و محصولاتشان مورد نیاز کسب و کارهای مستقر در شتاب‌دهنده می‌باشد. این محصولات و خدمات در قالب مسئولیت اجتماعی شرکت‌های همکار با شرایط ویژه و یا حتی رایگان در اختیار تیم‌های استارتاپی پذیرش شده در دوره شتاب‌دهی قرار داده می‌شود.
شرکت مبین‌وان‌ ‌‌کیش
تجمیع‌کننده خدمات ‌ارزش‌افزوده,
شرکت مبین‌وان‌ ‌‌کیش از سال 1389 بعنوان اگریگیتور شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار ایران همواره به عنوان یکی از بزرگترین تجمیع‌کنندگان خدمات ‌ارزش‌افزوده خود را در بازار معرفی نموده است. نتیجه نزدیک به یک دهه فعالیت در این حوزه، شناسایی شرکت‌های فعال، تجربه راه‌اندازی اکوسیستم خدمات ارزش افزوده، تجمیع کنندگی خدمات، ارائه سرویس های B2B، B2C و حضور در بازار فرابورس می‌باشد. در سال 1397 مرکز نوآوری شرکت مبین وان با نام «مبین لند» با اعتماد به خلاقیت جوانان در راستایی حمایت از استارت‌آپ‌ها و تجاری سازی محصول ایشان افتتاح شد. مبین‌لند با برگزاری جلسات منتورینگ و با در اختیار داشتن شبکه‌ای گسترده از منتورهای خُبره در حوزه کسب وکار مسیری هموار برای استارت‌آپ‌ها فراهم کرده است.
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک
ارایه‌دهنده خدمات اینترنت و دیتاسنتر,
شرکت انتقال داده های آسیاتک با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در صنعت فاوای کشور و با تکیه بر توسعه سیستم‌های مدیریت کیفیت و پیاده‌سازی استاندارهای بین‌المللی، برای سه سال پیاپی موفق به کسب عنوان برترین اپراتور ارایه‌دهنده خدمات ارتباطات ثابت و دریافت گواهینامه چهار ستاره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد. خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه، خدمات دیتاسنتر، خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مرکز داده‌های اینترنتی، اینترنت پرسرعت و خدمات متنوع تلفن ثابت در سراسر کشور از خدمات اصلی آسیاتک است.
شرکت ارمغان راه طلایی
ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه,
شرکت دانش بنیان ارمغان راه طلایی طی 22 سال اخیر، مدیریت و انجام كلیه خدمات شامل سخت افزار، نرم افزار، و شبكه مخابراتی و نیز خدماتی چون پشتیبانی، تامین تجهیزات، تولید محتوا، توسعه سیستم‌های مكانیزه و توسعه سیستم‌های موجود و طراحی و تولید سیستم‌های جدید را براساس نیازمندی‌ها را به عهده داشته است. ارمغان راه طلایی ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه، پنل پیامک، وب سرویس خدمات پیام کوتاه تحت سامانه نگار و وصال، افزونه، ارزش افزوده، کددستوری و سرشماره می‌باشد.