شتاب‌دهنده حامی با آسیاتک تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

در حاشیه آیین رونمایی پردیس نوآوری‌های حقوقی و قضایی، شتاب‌دهنده حامی، که به‌طور تخصصی بر شتابدهی استارتاپ‌های حوزه حقوق و قضا متمرکز است، تفاهم‌نامه‌هایی به منظور جلب همکاری شرکت‌های تجاری فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور منعقد نمود. یکی از مهمترین حلقه‌های زنجیره ارزش شتاب‌دهنده حامی، شبکه همکاران کلیدی است. همکاران کلیدی شتاب‌دهنده حامی، که متشکل از شرکت‌های تجاری و نهادهای ارایه‌دهنده خدمات مختلف کسب و کار هستند، خدمات مورد نیاز استارتاپ‌ها را با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه در قالب مسئولیت اجتماعی و یا با تخفیف‌های ویژه تامین می‌کنند.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به واسطه تفاهم‌نامه همکاری با شتاب‌دهنده حامی متعهد شد تا از استارتاپ‌های پذیرش‌شده در برنامه شتابدهی حامی حمایت نماید. این تفاهم‌نامه برای ايجاد هم‌افزايی و استفاده بهينه از ظرفيت‌های دو شرکت و با هدف ایجاد و توسعه همکاری‌های علمی، پژوهشی و کارآفرینی در حوزه تخصصی حقوقی و قضایی با استفاده از منابع طرفین منعقد شد.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در صنعت فاوای کشور و با تکیه بر توسعه سیستم‌های مدیریت کیفیت و پیاده‌سازی استاندارهای بین‌المللی آغاز کرده است. این شرکت برای سه سال پیاپی موفق به کسب عنوان برترین اپراتور ارایه‌دهنده خدمات ارتباطات ثابت و دریافت گواهینامه چهار ستاره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است. خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه، خدمات دیتاسنتر، خدمات اشتراک مکانی مرکز داده‌های اینترنتی و خدمات متنوع تلفن ثابت در سراسر کشور از جمله خدمات متنوع آسیاتک است.

بر اساس تفاهم‌نامه با شرکت آسیاتک، استارتاپ‌های فعال در حوزه تخصصی حقوقی و قضایی که به برنامه شتابدهی حامی راه یافته‌اند، از خدمات زیر بهره‌مند خواهند شد:

  1. دریافت بسته سی میلیون ريالي خدمات سرور ابری به صورت رايگان؛
  2. ثبت دامنه اینترنتی و خدمات میزبانی وب رایگان.

کارآفرینان و صاحبان ایده در حوزه فناوری حقوقی و نوآوری قضایی برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند با شتاب‌دهنده حامی تماس حاصل نموده و یا برای شرکت در برنامه شتابدهی حامی ثبت‌نام نمایند.